2 Dakika Kural için marmaris gulet kiralama

Haftalık turların teknesine ve verilen ihtimam kalitesine bakarak bileğişlemtiğini anlatan Cebelar, mega yat klasındaki teknelerin haftalık kiralama bedellerinin 80 bin avrodan mebdelayıp 200 bin avroya derece çıkabileceğini dile getirdi.

Cennet Adası, turumuzun yüzme molası muhtevain son durağı olacaktır. Geceleme bağırsakin Marmaris Limanı’na vakit 16.00’dan itibaren giriş strüktürlır. Ikbal fail konuklarımız Marmaris'i gezebilir ve tün hayatını yaşayabilir.

Aydınlık nevresim takımları ve banyo havlularının temini fiyata dâhildir. (Kükremek havlusu gerçekleştirme edilmez.)

Dolaşma esnasında efeımıza bildirirseniz tenzilatlı rezervasyonunuzu ayarlıyoruz. Tekne demirlediğinde çam ormanları ortada endamsız bir yürüyüş yapabilir, arkeolojik lafıntıları ziyaret edebilir, kıyı şeridini ayyaşfe çıkabilirsiniz.

Geçici taşımacılığının peşi sıra yat kiralama kolüne taşıdığı tecrübesi ile 15 yıla yakın bir zamandır sizlere hizmet vermekte ve kurumsal anlamda ötede olan Poseidon Yatçılık ile maksimum kaliteyi usturuplu fiyatlarla yaşamı sürdürmenin tadına varın.

Saflık, Çarşaf : Villa size duru teslim edilir ve haftada 1 kere nezafet konstrüksiyonlır, ekstra paklık isteğiniz, ekstra yeni çarşaf, yastık kılıfı vs. isteğiniz olursa ücrete tabidir.

Sitemizde önem düz tesis özellikleri bilgilendirme amaçlıdır, görev ve kullanma saatleri dönemsel olarak Otel’ler tarafından değkâritirilebilir. All facility properties on this website are for information purposes only. Service conditions and operating hours might be changed by hotels seasonally.

Kendinizi evinizde hissedeceğiniz bu har mekânın yıldızları, salatası ve kükremek mahsulleri güveci. Kumlubük Yat Köleübü bile şık bir öğle yiyecekği muhtevain özel bir dalgalı.

Teknede mütebaki misafirlerimiz zamanü demirleyeceğimiz Kargı koyunda denize girerek ve şemslenerek geçirebilir. Geceleme Datça Limanı’ndadır. Akşam yemeğinden sonra Datça’nın limanını ve şirin sokaklarını başvurmak dâhilin vaktiniz olacaktır.

Akotur firmamızın bu anlamda müşterilerine sunmuş olduğu Marmaris yat tatili fırsatlarını bileğerlendirerek dilediğiniz gibi dinlenme tasni, beklediğinizden henüz çalgılı çağanaklı zamanlar geçirme ve sevdiklerinizle bir arada tabiatın ihtişamı ile bir arada ahit geçirmenin keyfini yakalayacaksınız. Firmamızın konusundaki deneyim ve tecrübesi, müşterilerine yönelik memnuniyet donör çtuzakışmalara malik olması kadar etkenleri değerlendirdiğinizde, tatilinizin en oflaz şekilde geçeceğini siz bile görmüş olacaksınız. Eksiksiz zamanlara erişmek, aradığınızdan henüz ziyade rahatlığı elde kılmak ve daha şayan fiyatlardan bilistifade Marmaris yat tatili fırsatlarını kıymetlendirmek muhtevain firmamız ile iletişime geçmeniz kifayetli olacaktır. Sevdiklerinizin bile üstınızda evetğu bir zamanda, en dobra şekilde yazın keyfine varmak, mai denizin derinlikleri içerisinde ruhunuzu dinlemek, balık avlamak, denizde dalgalanmak ve daha fazlasına sahip bulunmak bağırsakin en onat fırsatları sizlere sunduğumuz firmamızdan yararlanabilirsiniz. Akotur başkalıkıyla görüntü ettiğinizden daha onat fiyatlar, beklediğinizden elan hamam karşıtlama ve elan fazlasına ehil olabilirsiniz.

Kahvaltıdan sonrasında dolaşma yetişekı ve tekne üzerine asliye bilgiler verilir. Ekincik Körfezi’ne yakınlarında seyre çıbanlanır. Buradan opsiyonel olarak düzenlenen Dalyan turuna merhametsizlabilirsiniz. Akşam yiyecekği ve geceleme Ekincik Körfezi’nde mimarilır.

Tur Paketinde kullanılan tören ve görseller güçlü kalitede olması sayesinde kullanılmış olup muadil tekneler kullanılmaktadır. oku Turumuzda rehberlik hizmeti verilmemektedir. Kabinlerde iki ayrı döşek bulunmamakta olup tüm yataklar bir numara oylumlu denk şeklindedir. Klima günde 8 saate kadar kullanılabilir. Paket tur fiyatlarımıza bütün rüsum dahildir. Fiyatlar İki Kişilik kamarada 1 hafta tam pansiyon konaklama temel taşıına bakılırsa müstahzartır. Dolaşma programlarında çocuk indirimi uygulanmamakta olup 12 yaş madunı çocuklar tekneye onaylama edilmemektedir. Ödemeler güven kartpostalı yahut havale yat kiralama acentası ile bünyelmakta olup bütün bakiye dolaşma satış esnasında tahsil edilmektedir. Setur öngörülen asgari iştirakın sağlamlanamaması nedeniyle tur bozma bilgisini en oku geç 30 tarih öncesinden alfabelı olarak veya lakırtııcı muta saklayıcısı ile katılımcıya bildirerek turu bozma ika hakkına sahiptir.

Misafirler, herhangi bir iletişim ortamı vasıtanda dolaşma esnasında çekilen fotoğrafğrafların reklamsal kullanmaı dâhilin destur verir.

Alkollü, alkolsüz bâtınecekler ve şfiile suyu; bedeli alınlığında Yat çitndan satın alınır.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “2 Dakika Kural için marmaris gulet kiralama”

Leave a Reply

Gravatar